Specjalista ds. projektowania informatyki przemysłowej - C# Developer

ArcelorMittal Poland S.A.

aleja Józefa Piłsudskiego 92

Dąbrowa Górnicza

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oprogramowania aplikacji wykorzystywanych w środowisku przemysłowym,

  • pomoc przy projektowaniu architektury systemów automatyki w szczególności na poziomie L2 i L3,

  • analiza wymagań funkcjonalnych i technicznych, przygotowaniem dokumentacji,

  • współpraca z liderem technicznym, innymi członkami zespołu i zakładami,

  • przeprowadzanie rozruchów i wstępnych szkoleń, wsparciem i doradztwem technicznym.

Nasze wymagania

  • doświadczenie i interesujesz się tworzeniem oprogramowania (IT i/lub obszar automatyki),

  • zaawansowane umiejętności programowania w C# i .NET (minimum 3 lata doświadczenia),

  • znajomość WPF, WCF, gRPC, Unit Test,

  • dobrą znajomość T-SQL,

  • znajomość Visual Studio, TFS, GIT,

  • umiejętność stosowania wzorców projektowych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne