Specjalista ds. projektowania informatyki przemysłowej - C# Developer

ArcelorMittal Poland S.A.O firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oprogramowania aplikacji wykorzystywanych w środowisku przemysłowym,
  • pomoc przy projektowaniu architektury systemów automatyki w szczególności na poziomie L2 i L3,
  • analiza wymagań funkcjonalnych i technicznych, przygotowaniem dokumentacji,
  • współpraca z liderem technicznym, innymi członkami zespołu i zakładami,
  • przeprowadzanie rozruchów i wstępnych szkoleń, wsparciem i doradztwem technicznym.

Nasze wymagania

  • doświadczenie i interesujesz się tworzeniem oprogramowania (IT i/lub obszar automatyki),
  • zaawansowane umiejętności programowania w C# i .NET (minimum 3 lata doświadczenia),
  • znajomość WPF, WCF, gRPC, Unit Test,
  • dobrą znajomość T-SQL,
  • znajomość Visual Studio, TFS, GIT,
  • umiejętność stosowania wzorców projektowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • przedszkole / żłobek pracowniczy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Specjalista ds. projektowania informatyki przemysłowej - C# Developer, Toruń