Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. projektowania aplikacji przemysłowych

ArcelorMittal Poland S.A.O firmie

ArcelorMittal Poland S.A.

aleja Józefa Piłsudskiego 92

Dąbrowa Górnicza

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i pisanie programów w języku C# od podstaw, z uwzględnieniem analizy funkcjonalnej,
  • doskonalenie i rozwój obecnie funkcjonujących aplikacji,
  • wsparcie techniczne i usuwanie awarii w obecnych systemach,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie systemów informatycznych,
  • tworzenie połączeń i transmisji danych pomiędzy aplikacjami,
  • analiza i tworzenie dokumentacji technicznej dotyczącej oprogramowania i procesów produkcyjnych,
  • nadzór merytoryczny projektów i ich integracja, tworzenie budżetów i harmonogramów prac projektowych.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość środowiska Visual Studio i systemu Windows,
  • bardzo dobra umiejętność programowania zorientowanego obiektowo i tworzenia aplikacji z wykorzystaniem technologii: C#, WCF, TCP Socket, Winform, (WPF będzie dodatkowym atutem) – przynajmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku specjalistycznym,
  • dobra znajomość obsługi baz danych: MsSQL,
  • umiejętność obsługi systemu kontroli wersji (TFS lub GIT),
  • znajomość języka angielskiego na pzoiomie B2 (w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej),
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych na poziomie aplikacji,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość koncepcji Industry 4.0, umiejętność konfigurowania i/lub interfejsowania szeroko pojętej elektroniki i aparatury kontrolno-pomiarowej z aplikacjami (dodatkowy atut).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • przedszkole / żłobek pracowniczy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Specjalista ds. projektowania aplikacji przemysłowych, aleja Józefa Piłsudskiego 92, Dąbrowa Górnicza