Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Projektowania Maszyn

Diehl Controls PolskaO firmie

  • Namysłów, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Diehl Controls Polska

Pułaskiego 6

Namysłów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja istniejących maszyn;
  • Tworzenie kompletnych rozwiązań mechanicznych/konstrukcyjnych;
  • Tworzenie i modyfikacje dokumentacji maszynowej;
  • Współpraca z innymi zespołami w ramach projektów (w tym międzynarodowych);
  • Wsparcie innych zespołów w diagnozowaniu uszkodzeń i urządzeń produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki Mechanika i Budowa Maszyn/Mechatronika;
  • Min.3 lat doświadczenia w pracy, jako Projektant/Konstruktor maszyn lub urządzeń;
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania CAD 2D/3D (SolidWorks);
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej (MS Office);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju.

Mile widziane

  • Bardzo dobra znajomość Dyrektyw Maszynowej oraz norm zharmonizowanych;
  • Doświadczenie przy wdrażaniu nowych maszyn, tworzenie instrukcji obsługi.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość pogłębiania wiedzy (m.in.: dostęp do platformy e-learningowej: Diehl World);
  • Pakiety: medyczny, socjalny (w tym dofinansowanie do posiłków dostarczanych do miejsca pracy, ubezpieczenie na życie itp.);
  • Dopłaty do dojazdów lub pakiet relokacyjny, a także dofinansowanie do żłobka/przedszkola.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • pakiet relokacyjny
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników

Ponad 17.000 pracowników w naszych pięciu podgrupach Metall, Controls, Defence, Aviation i Metering pracuje nad aktualnymi i przyszłościowymi technologiami. Firma Diehl Controls to globalny lider w zakresie projektowania i produkcji układów napędowych, interfejsów użytkownika oraz elektronicznych układów sterowania dla branży AGD, HVAC/R (ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja, i chłodnictwo) oraz branż pokrewnych. Prześlij swoją aplikację do firmy Diehl i odkryj fascynujące technologie oraz wyjątkową tradycję firmy opierającą się na stabilności i zaufaniu.

Specjalista ds. Projektowania Maszyn, Pułaskiego 6, Namysłów