Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. projektowania materiałów POS

MaspexO firmie

  • Wadowice, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Maspex

Fryderyka Chopina 10

Wadowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i prototypowanie materiałów POS oraz innych form komunikacji w sklepie
  • monitorowanie i analiza efektywności wdrażanych narzędzi ekspozycyjnych
  • współpraca w tworzeniu planów promocyjnych w obszarze wsparcia działań materiałami ekspozycyjnymi
  • praca z dostępnymi programami zarządzania materiałami i efektywnością
  • współpraca z innymi działami firmy
  • briefowanie i współpraca z agencjami projektującymi materiały

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w projektowaniu, fotografii, kompozycji lub pracy w agencji reklamowej
  • posiadasz pokłady kreatywnego i nieszablonowego myślenia
  • potrafisz wyciągać wnioski z przeprowadzonych działań
  • jesteś dociekliwy i np. zastanawiasz się co kieruje ludźmi w trakcie zakupów i co decyduje o zawartości ich koszyka
  • potrafisz sprawnie planować i organizować, a praca w wielu zadaniach to dla Ciebie wyzwanie
  • znasz w praktyce programy pakietu Office
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • interesującą pracę w centrali stabilnej, renomowanej firmy w Wadowicach z markami, po które sięgają miliony konsumentów
  • możliwość zdobywania doświadczenia w dynamicznym, nastawionym na współpracę zespole, który chętnie dzieli się swoją wiedzą
  • rozwój kompetencji osobistych oraz wiedzy z zakresu marketingu handlowego, projektowania, shopper marketingu
  • programy szkoleń i kursy językowe
  • niezbędne narzędzia pracy- telefon, laptop
  • pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe i inne.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • karta MultiSport

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za kreowanie i koordynowanie działań trade marketingowych w zakresie produktów należących do portfolio Maspex. Eksperta, który dzięki przeprowadzonym analizom, posiadanemu doświadczeniu i efektywnej pracy będzie potrafił wybrać właściwą drogę rozwoju naszych marek w punktach sprzedaży.

Specjalista ds. projektowania materiałów POS, Fryderyka Chopina 10, Wadowice