Ta oferta pracy jest nieaktualna od 380 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. projektowania oświetlenia

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 05.05.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma HSK LEDY projektuje i produkuje systemy oświetleniowe w technologii LED przeznaczone dla przemysłu,
    budownictwa i obiektów użyteczności publicznej.

    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • projektowanie oświetlenia w programie Dialux lub Relux,
    • przygotowywanie dokumentacji do ofert oświetlenia,
    • współpraca z działami marketingu i produkcji HSK LEDY,
    • uczestnictwo w projektowaniu i wdrażaniu systemów oświetleniowych u klienta.
    Wymagania:
    • samodzielność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • wykształcenie techniczne min. średnie lub wyższe, preferowane kierunki: elektrotechnika, architektura, budownictwo, mechanika,
    • znajomość programów Dialux lub Relux, MS Office i Auto Cad,
    • znajomość techniki oświetleniowej,
    • prawo jazdy kat. B – mile widziane,
    • dodatkowymi atutami będzie doświadczenie w pracy w biurze projektów na podobnym stanowisku oraz uprawnienia projektowe.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • dużą swobodę i możliwości rozwoju,
    • szkolenia zawodowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.