Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. projektowania urządzeń pomiarowych i stanowisk badawczych - Konstruktor

Centrum Techniki Okrętowej SA

  • Szczecińska 65, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Szczecińska 65

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie urządzeń oraz stanowisk badawczych, takich jak: dynamometry, układy napędowe, układy do pozycjonowania czujników;

  • opracowywanie dokumentacji technicznej modeli i stanowisk badawczych oraz nadzór nad ich montażem;

  • uruchamianie zaprojektowanych urządzeń, analiza błędów ich działania, zaproponowanie działań zaradczych;

  • opracowywanie instrukcji obsługi i konserwacji dla wdrażanych urządzeń;

  • inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie technik pomiarowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek mechaniczny;

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze;

  • znajomość oprogramowania NX oraz Rhino;

  • dobra znajomość języka angielskiego z uwzględnieniem terminologii technicznej;

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, systematyczność;

  • umiejętność organizowania pracy własnej, samodzielność i zaangażowanie w realizację zadań;

  • praktyczne podejście do rozwiązywania problemów;

  • silna motywacji do podnoszenia kwalifikacji;

  • nastawienie na realizację celów.

Mile widziane

  • udokumentowanie osiągnięć w zakresie projektowania 3D

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • samodzielną, odpowiedzialną pracę;

  • świadczenia socjalne, w tym możliwość skorzystania z dodatkowej opieki medycznej, kart sportowych, dofinansowania wypoczynku;

  • możliwość szkolenia i dalszego rozwoju poprzez realizację nowatorskich projektów oraz ich weryfikację w toku współpracy z doświadczonymi specjalistami i projektantami;

  • ciekawą pracę wśród zaangażowanych ludzi z pasją.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Centrum Techniki Okrętowej S.A. to nieszablonowy ośrodek badawczo-projektowy z nowoczesnymi laboratoriami. Jesteśmy liderem usług badawczych dla różnych sektorów gospodarki (branży budowlanej, kolejowej, energetycznej, szeroko rozumianej gospodarki morskiej, a także sektora zbrojeniowego).

Poszukujemy kandydata do Ośrodka Hydromechaniki Okrętu, który specjalizuje się w pracach badawczych i usługowych w zakresie hydromechaniki związanych z projektowaniem i eksploatacją statków, okrętów oraz innych konstrukcji pływających.

Wybrana osoba zatrudniona będzie w Zespole Projektowania i Dokumentacji, którego głównym zadaniem jest projektowanie oraz kompleksowe przygotowanie stanowisk badawczych i urządzeń pomiarowych na potrzeby Ośrodka i klientów zewnętrznych.

www.cto.gda.pl

Przewiń do profilu firmy