Specjalista ds. Projektowo-Ofertowych

Profit Energy Giant sp. z o.o. sp.k.O firmie

Rekrutacja zdalna

Profit Energy Giant sp. z o.o. sp.k.

plac Wolności 4/budynek C lok. 213

Legnica

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją w fazie start-up. Naszym celem jest uzyskanie pozycji w gronie liderów rynku.

Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie systemów fotowoltaicznych.

Pomagamy firmom, gospodarstwom domowym i rolnym osiągnąć niezależność energetyczną i obniżyć koszty funkcjonowania. Wykorzystujemy w tym celu innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

Planujemy wprowadzenie usług i produktów komplementarnych, dzięki czemu stworzymy szeroką ofertę dla klientów biznesowych i indywidualnych w branży energetycznej w Polsce.

Do współpracy poszukujemy solidnych i doświadczonych partnerów, którzy znając wizję i misję firmy, poprowadzą odpowiednie działy podczas dynamicznej fazy rozwoju.

SPECJALISTA DS. PROJEKTOWO-OFERTOWYCH

Opis stanowiska:

  • kompletowanie dokumentów do zleconych inwestycji
  • rozpoznawanie na etapie audytu możliwych problemów realizacyjnych
  • dobór komponentów i wycenianie inwestycji
  • nadzór nad procesem inwestycyjnym
  • wizje lokalne w celu ustalenia zagrożeń technicznych i prawnych
  • komunikacja z doradcą i klientem

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenie w branży fotowoltaicznej
  • wiedza za zakresu elektrotechniki
  • mile widziane wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność, praca również w terenie – wizje lokalne
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • pakiet rekreacyjno-sportowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię wynikową
  • stanowisko o dużym zakresie samodzielności i decyzyjności
  • współudział w kształtowaniu działu
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego/ awansu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy