Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Projektu

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wojska Polskiego 31

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • uzupełnianie danych uczestników projektów w bazach,

  • wsparcie kierownika/koordynatora projektu/zadania w sporządzaniu umów, formularzy, dokumentacji projektowej,

  • stały kontakt z uczestnikami projektu

  • ścisła współpraca z kierownikami poszczególnych projektów i koordynatorami zadań, z Działem płac i stypendiów oraz z innymi jednostkami uczelni,

  • opracowanie i kontrola harmonogramu wsparcia,

  • sprawdzanie kompletności dokumentacji rekrutacyjnej i wsparcia: m.in. dokumentów zgłoszeniowych (kwalifikowalność uczestników), list obecności, itp.,

  • opracowanie danych do SL2014 i wniosków o płatność w części merytorycznej,

  • bieżąca kontrola działań: m.in. monitorowanie i wykonanie wskaźników,

  • przygotowanie materiałów promocyjnych (m.in., grafiki, harmonogramy, posty w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej),

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji dotyczących projektu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w realizacji projektów EFS,

  • znajomość zasad realizacji zakupów i wydatkowania środków w ramach projektów UE,

  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • bardzo dobra umiejętność pracy z komputerem (środowisko Windows, pakiet MS Office),

  • znajomość wytycznych i dokumentów określających zasady realizacji projektów w ramach POWER,

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku,

  • mile widziane doświadczenie w rozliczaniu projektów

  • mile widziana umiejętność pracy w MS Teams i CANVA,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat

  • możliwość udziału w ciekawych szkoleniach,

  • pracę w zgranym zespole,

  • wsparcie doświadczonych współpracowników.

O nas

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU

w związku z realizacją projektów EFS poszukuje pracowników na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PROJEKTU