Oferta pracy

Specjalista ds. Promocji i E-marketingu

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie strategii marketingowej i PR,

  • Kreowanie i prowadzenie projektów marketingowych, wydarzeń i eventów,

  • Realizowanie działań w zakresie e-marketingu,

  • Analizowanie i optymalizacja prowadzonych działań (z wykorzystaniem Google Analytics, Brand24),

  • Opracowanie materiałów promocyjnych do kampanii online i offline,

  • Współpraca z mediami i agencjami reklamowymi,

  • Aktualizacja treści na stronie www,

  • Analiza konkurencji.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w dziale marketingu lub podobnym,

  • Doświadczenie w e-marketingu, w tym samodzielne planowanie, prowadzenie oraz rozliczanie kampanii w Social Mediach, prowadzenie kampanii w sieci LinkedIn,

  • Doświadczenie w organizacji sesji zdjęciowych, sesji wideo do filmów promocyjnych oraz sprzedażowych,

  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów, w tym w organizacji wydarzeń,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętności analityczne,

  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów,

  • Życzliwość, kreatywność, sumienność, terminowość, wysoka kultura pracy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy,

  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa,

  • Możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach,

  • Wyzwania i możliwość wdrażania aktualnych trendów,

  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie Generali),

  • Dodatkowe dni wolne w roku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.

To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Przewiń do profilu firmy