Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Promocji i Komunikacji Marketingowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nestlé Waters Polska S.A. Oddział Dar Natury w Warszawie.

    Jesteśmy organizacją międzynarodową, liderem naszej branży. Od 1992 r. dostarczamy do biur i domów w Polsce najwyższej jakości naturalną wodę źródlaną, w systemie 5- i 3 - galonowym. Osiągane sukcesy zawdzięczamy Naszym Pracownikom. Stawiając na najwyższe standardy obsługi naszych Klientów poszukujemy zaangażowanych Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy – Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Opracowywanie i wdrażanie ofert promocyjnych
    • Tworzenie i realizacja rocznego kalendarza promocji
    • Opracowywanie i wdrażanie regulaminów, zasad i mechanizmów promocyjnych
    • Monitowanie skuteczności i raportowanie efektywności prowadzonych promocji
    • Opracowywanie komunikacji promocji wewnątrz i na zewnątrz firmy
    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania komunikacji wewnętrznej firmy
    • Organizacja eventów dla Pracowników firmy

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy w Dziale Marketingu lub Agencji Reklamowej – minimum rok na samodzielnym stanowisku
    • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
    • Umiejętność proaktywnej współpracy na różnych szczeblach organizacyjnych
    • Kreatywność i innowacyjność
    • Skuteczność w osiąganiu wyznaczonych celów
    • Mile widziane wyższe wykształcenie kierunkowe

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrożenia własnych pomysłów
    • Dobrą atmosferę w pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych klikając na przycisk:

    www.darnatury.pl

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.