Specjalista ds. promocji i marketingu

Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kreuje i przygotowuje treści do magazynu pokładowego „Kolej na Wielkopolskę”, współpracuje z wydawcą oraz fotografem

  • promuje firmę oraz jej produkty i usługi w zakresie public relation, tworzy strategię PR i marketingową Spółki

  • planuje, organizuje i koordynuje imprezy promocyjne związane z branżą (targi, eventy), sporządza dokumentację z wydarzeń o charakterze promocyjnym i informacyjnym

  • przygotowuje materiały informacyjne oraz wspiera organizację konferencji prasowych, opracowuje materiały reklamowe

  • kreuje pozytywny wizerunek firmy m.in. poprzez redagowanie informacji prasowych, nawiązuje i podtrzymuje pozytywne relacje z przedstawicielami mediów

  • monitoruje trendy branżowe w zakresie prowadzenia kampanii promocyjno-reklamowych, analizuje skuteczność działań marketingowych

  • opracowuje niezbędne raporty i analizy, jak również wspiera w przygotowywaniu prezentacji marketingowych i ofert handlowych

  • współpracuje z agencjami reklamowymi w zakresie opracowywania materiałów wizerunkowych i reklamowych oraz dba o ich aktualność na wszystkich nośnikach informacyjnych, reklamowych oraz w social mediach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obszarem promocji i marketingu min. 3 lata

  • umiejętność redagowania tekstów (lekkie pióro)

  • umiejętność tworzenia treści i podstawowych materiałów graficznych

  • podstawowa znajomość CMS (WordPress)

  • znajomość obsługi pakietu MS Office

  • gotowość do udziału w eventach, targach branżowych

  • znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem

  • proszę o przesłanie w załączniku przykładu tekstu własnoręcznie napisanego, linku do artykułu w Internecie (na blogu, w mediach społecznościowych itp.) lub przesłanie propozycji tematu oraz treści artykułu magazynu pokładowego „Kolej na Wielkopolskę"

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • dofinansowanie do: sportu MULTISPORT, wypoczynku - „wczasy pod gruszą”, świąt

  • pomoc finansową z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • ulgę transportową na przejazdy kolejowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj

Misją Spółki jest bezpieczne, komfortowe i ekologiczne realizowanie przejazdów stanowiących atrakcyjną propozycję transportu publicznego. Aby wypełniać ją jak najlepiej, dostosowujemy częstotliwość kursowania pociągów do potrzeb mieszkańców regionu. Oferujemy wysoką jakość i rzetelność realizowanych przewozów, dysponujemy kompetentną kadrą pracowników i systematycznie podnosimy jakość świadczonych usług pasażerskich. Z naszych usług korzysta już ponad 12 mln pasażerów rocznie. Każdego dnia uruchamiamy ponad 300 pociągów.

Wielkopolskie łączą Wielkopolskę

Przewiń do profilu firmy