Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych wedle przedstawionych wyżej zasad, prosimy o zamieszczenie w CV poniższych zgód: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w rekrutacji na stanowisko Specjalista do spraw promocji i marketingu / public relations przez okres jej trwania, zgodnie z przedstawionymi zasadami przez KOMA Sp. z o.o. Sp.k. Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu włączenia na okres 6 m-cy do bazy kandydatów, zgodnie z przedstawionymi zasadami przez KOMA Sp. z o. o. Sp. k.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. promocji i marketingu / public relations

KOMA Sp. z o.o. Sp. k.

  • Ełk

    Ełk, warmińsko-mazurskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 12 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o korzystny i spójny wizerunek firmy

  • Doradzanie z zakresu strategii wizerunkowej

  • Budowanie dobrych i trwałych relacji z otoczeniem zewnętrznym (media, odbiorcy, lokalne władze) oraz wewnętrznym (pracownicy, zarząd)

  • Współpraca z organami administracji publicznej, partnerami firmy

  • Rozwijanie i moderowanie profili firmy w portalach społecznościowych

  • Monitorowanie mediów, analiza danych i opinii

  • Tworzenie i zarządzanie treściami marketingowymi oraz reklamowymi

  • Badanie skuteczności prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętności redakcyjne tzw. „lekkie pióro”

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w zarządzaniu profilami w social media

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność planowania działań i ustalania priorytetów, samodzielność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Komunikatywność, otwartość, kreatywność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Spółce z wieloletnim doświadczeniem

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Udział w opracowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań w firmie

O nas

KOMA Usługi Komunalne jest polską grupą kapitałową, działającą na rynku od 2007 roku. Świadczymy usługi w zakresie gospodarki odpadami, usług komunalnych oraz obrotu surowcami wtórnymi. Duży zakres terytorialny oraz szeroki wachlarz usług sprawiają, że KOMA jest aktualnie jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży w północno-wschodniej Polsce.