Oferta pracy

Specjalista ds. promocji i marketingu

NARODOWE CENTRUM KULTURYO firmie

  • Płocka 13, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NARODOWE CENTRUM KULTURY

Płocka 13

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie planów marketingowych;

  • koordynacja procesu promocyjnego online i offline;

  • prowadzenie dokumentacji projektowej;

  • współpraca z agencjami i grafikami;

  • budowanie i utrzymywanie realizacji z partnerami;

  • współpraca z zespołem Działu Komunikacji przy realizacji działań promocyjnych;

  • współpraca Działem Wydawnictw oraz pracownikami punktów sprzedaży;

  • przygotowywanie umów, kosztorysów, harmonogramów i raportów;

  • udział w tworzeniu kampanii pro-czytelniczej.

Nasze wymagania

  • poszukujemy osoby, która dobrze odnajduje się w świecie nowych mediów i technologii oraz potrafi przełożyć swoją wiedzę na skuteczne działania marketingowe;

  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku minimum 2-letnie;

  • znajomość narzędzi wsparcia marketingu elektronicznego;

  • ukończenie studiów wyższych, preferowany kierunek marketing i zarządzanie;

  • wysokie kompetencje komunikacyjne we współpracy z partnerami zewnętrznymi;

  • umiejętność formułowania myśli i tworzenie tekstów.

Mile widziane

  • znajomość rynku wydawniczego w Polsce;

  • doświadczenie w sprzedaży wydawnictw;

  • realizacja kampanii promocyjnych książek z zakresu literatury pięknej i naukowej;

  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej;

  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.

To oferujemy

  • Oferujemy umowę o pracę na pełen etat

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • elastyczny czas pracy

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • brak dress code’u

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • karty przedpłacone

    • dofinansowanie usług turystycznych

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • dofinansowanie wypoczynku

    • paczki świąteczne

    • nagroda roczna

    • premie uznaniowe

    • dobry dojazd

    Narodowe Centrum Kultury jest jedną z największych instytucji kultury w Polsce, o bardzo szerokim spektrum działania. Organizujemy krajowe i międzynarodowe festiwale (np. Eufonie, Wschód Kultury), koncerty, konferencje, szkolenia, webinaria. Prowadzimy działalność edukacyjną, badawczą, wystawienniczą, m. in. zarządzamy galerią Kordegarda. Za pośrednictwem programów dotacyjnych i stypendialnych wspieramy instytucje, organizacje i ludzi kultury. Wydajemy książki, gry i płyty. Produkujemy filmy (w tym pionierskie projekty VR). Realizujemy murale i podcasty poświęcone kulturze.

    Przewiń do profilu firmy

    Więcej o nas na:

    • Stronie głównej (www.nck.pl)

    • Linkedin (Narodowe Centrum Kultury)

    • Facebook (@NarodoweCentrumKultury)

    • Instagram (@nckultury)

    • Youtube (NCKultury)