Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Promocji i Marketingu

Edison S.A.O firmie

  • Żurawia 47, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Edison S.A.

Żurawia 47

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie koncepcji i nadzór nad powstawianiem materiałów marketingowych,

  • prowadzenie profilu firmowego poprzez zapewnienie ciekawych i angażujących treści w kooperacji z influencerami, ekspertami wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi,

  • współpraca z wydawcami, domami mediowymi i autorami,

  • współpraca z grafikami oraz agencjami zewnętrznymi,

  • samodzielne prowadzenie kampanii marketingowych w mediach społecznościowych,

  • sporządzanie raportów i analiza wyników z prowadzonych działań marketingowych.

Podział czasu pracy
100%

Marketing

Nasze wymagania

  • wiedzy z zakresu media relations, działań promocyjnych,

  • doświadczenia z realizacji projektów PR, w tym kampanii marketingowych,

  • osoby, która sprawnie porusza się w świecie content marketingu,

  • znajomości mediów społecznościowych i nowoczesnych metod komunikacji,

  • umiejętności łączenia pracy przy kilku projektach równocześnie,

  • umiejętności pisania ciekawych tekstów marketingowych oraz PR-owych,

  • rozumienia zagadnień związanych z SEO i optymalizacją treści,

  • znajomości narzędzi Google Analytics, Google Ads,

  • dobrej organizacji pracy swojej i umiejętności pracy w zespole,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • gotowości do podnoszenia swoich kwalifikacji.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym (B2),

  • prawo jazdy kategorii B,

  • znajomość programów graficznych i umiejętności graficzne.

To oferujemy

  • proponujemy pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • gwarantujemy wsparcie przełożonych i współpracowników w zmaganiach z rzeczywistością,

  • zapewniamy możliwość stałego podnoszenia kompetencji poprzez udział szkoleniach i konferencjach branżowych,

  • oferujemy umowę o pracę na pełen etat,

  • pracę w zaangażowanym, przyjaznym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Edison S.A.

Firma Edison S.A. nieprzerwanie od 25 lat jako operator EDI świadczy usługę Elektronicznej Wymiany Danych. W 2019 roku firma stała się częścią międzynarodowej Grupy EDITEL, która od ponad 30 lat specjalizuje się w rozwiązaniach EDI.

Przewiń do profilu firmy