Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Promocji i Marketingu

Edison S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Edison S.A.

Żurawia 47

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie koncepcji i nadzór nad powstawianiem materiałów marketingowych,
  • prowadzenie profilu firmowego poprzez zapewnienie ciekawych i angażujących treści w kooperacji z influencerami, ekspertami wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi,
  • współpraca z wydawcami, domami mediowymi i autorami,
  • współpraca z grafikami oraz agencjami zewnętrznymi,
  • samodzielne prowadzenie kampanii marketingowych w mediach społecznościowych,
  • sporządzanie raportów i analiza wyników z prowadzonych działań marketingowych.

Podział czasu pracy

100%

Marketing

Nasze wymagania

  • wiedzy z zakresu media relations, działań promocyjnych,
  • doświadczenia z realizacji projektów PR, w tym kampanii marketingowych,
  • osoby, która sprawnie porusza się w świecie content marketingu,
  • znajomości mediów społecznościowych i nowoczesnych metod komunikacji,
  • umiejętności łączenia pracy przy kilku projektach równocześnie,
  • umiejętności pisania ciekawych tekstów marketingowych oraz PR-owych,
  • rozumienia zagadnień związanych z SEO i optymalizacją treści,
  • znajomości narzędzi Google Analytics, Google Ads,
  • dobrej organizacji pracy swojej i umiejętności pracy w zespole,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • gotowości do podnoszenia swoich kwalifikacji.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym (B2),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość programów graficznych i umiejętności graficzne.

To oferujemy

  • proponujemy pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • gwarantujemy wsparcie przełożonych i współpracowników w zmaganiach z rzeczywistością,
  • zapewniamy możliwość stałego podnoszenia kompetencji poprzez udział szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • oferujemy umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w zaangażowanym, przyjaznym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Firma Edison S.A. nieprzerwanie od 25 lat jako operator EDI świadczy usługę Elektronicznej Wymiany Danych. W 2019 roku firma stała się częścią międzynarodowej Grupy EDITEL, która od ponad 30 lat specjalizuje się w rozwiązaniach EDI.

Specjalista ds. Promocji i Marketingu, Żurawia 47, Warszawa