Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Promocji i Marketingu

la biosthetique parisO firmie

  • Grzybowska 60, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

la biosthetique paris

Grzybowska 60

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii komunikacji sprzedażowej w mediach społecznościowych

  • Tworzenie i wdrażanie wielokanałowych kampanii internetowych i działań promocyjnych marki oraz produktów

  • Prowadzenie komunikacji na kanałach offline

  • Realizacja działań marketingowych samodzielnie lub we współpracy z agencjami interaktywnymi, blogerami oraz influencerami

  • Kreowanie i prowadzenie projektów marketingowych i szkoleniowych oraz eventów branżowych

  • Opracowywanie materiałów marketingowych i szkoleniowych oraz opisów produktów na stronach internetowych

  • Działania marketingowe i promocyjne w celu wzrostu sprzedaży i zwiększenia świadomości o eSklepie www.labiosthetique.pl

  • Tłumaczenie materiałów marketingowych i szkoleniowych

Podział czasu pracy
90%

Marketing

10%

Szkolenie / Eventy

100%

TOTAL BEAUTY :-)

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku (współpraca z branżą BEAUTY będzie atutem)

  • Wiedzy z zakresu media relations, działań promocyjnych oraz doświadczenia w zakresie Social Media, współpracy z influencerami / blogerami

  • Kreatywności, wyczucia estetyki oraz lekkiego pióra, umiejętności tworzenia ciekawych komunikatów

  • Bardzo dobrej umiejętności łączenia pracy przy kilku projektach równocześnie

  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnie prowadzonych projektach marketingowych/eventowych

  • Dobrej organizacji pracy swojej i umiejętności pracy w zespole

  • Łatwości komunikacji z pracownikami innych działów (handlowcami / szkoleniowcami)

  • Znajomości pakietu Microsoft Office, podstaw Google Analytics i pracy WooCommerce

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • Dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych, ciekawych pomysłów i rozwiązań

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Wsparcie naszego Teamu, w szczególności pomocy naszych szkoleniowców

  • Dostęp do profesjonalnych produktów z branży BEAUTY 😉

  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy - od własnego biurka do oprogramowania w służbowym laptopie

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji i branży

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Witaj! Szukasz wyzwań zawodowych? Jesteś zainteresowana branży BEAUTY? Chcesz zbudować z nami markę Premium? Jeśli tak, weź udział w rekrutacji na stanowisko doradca handlowego dla marki

La Biosthetique Paris

Piękno nie jest powierzchowne. To wszystko co robisz i w jaki sposób to robisz. Piękno tkwi w materiale którego używasz, jak również w sposobie w jaki traktujesz tych, którzy go używają. Prawdziwe piękno jest w kształcie rzeczy, które powstają gdy podejmujesz właściwe decyzje.

La Biosthetique oferuje wysoce skuteczną, specjalistyczną koncepcję pielęgnacyjną z indywidualnymi rozwiązaniami dla każdego typu włosów. Taka jest filozofia. Taka jest kultura. Nasza Kultura.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.