Ta oferta pracy jest nieaktualna od 152 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. promocji i pozyskiwania inwestora

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-05-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. to spółka zarządzająca wydzielonym obszarem Polski przeznaczonym do prowadzenia działalności gospodarczej na preferencyjnych warunkach. Jest jedną z 14 specjalnych stref ekonomicznych w Polsce – została utworzona w 1997 roku. Składa się z 44 podstref i obejmuje obszar ponad 1400 ha. Jest odpowiedzialna za wspieranie przedsiębiorczości i rozwoju gospodarczego regionu.

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

OPIS STANOWISKA:

  • pozyskiwanie i bieżąca obsługa inwestorów polskich i zagranicznych;
  • opracowywanie i udzielanie informacji o warunkach inwestowania, przygotowywanie wielojęzycznych ofert inwestycyjnych w formie materiałów drukowanych, mailowych, prezentacji multimedialnych;
  • współudział w realizacji zadań promocyjnych firmy;
  • aktywne poszukiwanie nowych Inwestorów (opracowywanie baz danych, współtworzenie bieżących planów promocyjnych i kierunków pozyskiwania bezpośrednich inwestycji zagranicznych i polskich, przygotowywanie i udział w misjach gospodarczych, targach branżowych, seminariach, konferencjach);
  • prezentacja Strefy podczas bezpośrednich spotkań z Klientem, wybór oferty inwestycyjnej, prezentacja terenów inwestycyjnych, negocjacje, opieka nad Inwestorem podczas procedury uzyskania zezwolenia, opieka poinwestycyjna;
  • bieżąca współpraca  z jednostkami samorządów terytorialnych, instytucjami otoczenia biznesowego;
  • organizacja seminariów, konferencji, forów gospodarczych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (marketing, zarządzanie, stosunki międzynarodowe, ekonomia, prawo i administracja),  dodatkowym atutem mogą być  kursy, szkolenia, studia podyplomowe;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym, dodatkowa znajomość innego języka  (niemiecki, francuski) bardzo mile widziana;
  • umiejętność posługiwania się aplikacjami w środowisku Windows oraz obsługi pakietu MS Office (atutem będzie znajomość podstawowych programów graficznych typu Corel);
  • prawo jazdy kategorii B;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy w zespole, lojalność i zaangażowanie;
  • wysokie umiejętności interpersonalne (zdolności negocjacji, zdolności komunikacyjne, łatwość w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z Klientami, operatywność, kreatywność, zdolności organizacyjne, konsekwencja i skuteczność w działaniu);
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność prowadzenia korespondencji, sporządzania dokumentacji, skrupulatność,
  • zorientowanie na rozwój zawodowy oraz zdobywanie nowych doświadczeń;
  • dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych w kraju i zagranicą.

OFERUJEMY:

  • interesującą pracę w wyjątkowej firmie (Fabryka Grohmana w Łodzi);
  • ciekawe wyzwania i działania;
  • współpracę z młodym, zaangażowanym, sympatycznym zespołem;
  • kontakt z szerokim spektrum podmiotów gospodarczych i partnerów biznesowych w kraju i zagranicą;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

WYMAGANEDOKUMENTY: CV, List motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A. z siedzibą w Łodzi, ul. Ks. Bp. W. Tymienieckiego 22G zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. z siedzibą w Łodzi, ul. Ks. Bp. W. Tymienieckiego 22G. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się