Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Promocji i PR

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie materiałów oraz prowadzenie redakcji serwisu content marketingowego

  • współpraca z mediami

  • realizacja projektów z zakresu PR produktowego

  • realizacja projektów o charakterze społecznym i wizerunkowym

  • realizacja projektów związanych z lokowaniem produktów

  • przygotowywanie artykułów, materiałów prasowych i komunikatów wewnętrznych

  • regularne przygotowywanie i procesowanie płatności finansowych

  • tworzenie umów i raportów rozliczeniowych na potrzeby współpracy z organizacjami pożytku publicznego

  • raportowanie efektywności działań mediowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe humanistyczne

  • umiejętność pisania i redagowania tekstów

  • umiejętność przygotowania materiałów graficznych do publikacji na stronie www

  • doświadczenie w redakcji stron internetowych (obsługa CMS)

  • doświadczenie w promocji produktów i usług w social mediach

  • orientacja w content marketingu i SEO

  • znajomość rynku mediów

  • wysoki poziom samodzielności, operatywności, komunikatywności

  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów

  • kreatywność i dyspozycyjność

  • orientacja w rynku nowych technologii

  • znajomość zagadnień telekomunikacyjnych

  • zdolności organizacyjne – event marketing (konferencje prasowe)

  • umiejętność wstępnego przygotowywania porozumień prawnych związanych z PR i marketingiem

  • dobra znajomość Word, Excel i PowerPoint

To oferujemy

  • Umowa na zastępstwo na ok. 1,5 roku

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • spotkania integracyjne

    • kawa / herbata