Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. promocji i programów lojalnościowych

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim jesteśmy?

    Grupa Integer.pl jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych w Polsce. Posiada liczącą 5000 urządzeń międzynarodową sieć Paczkomatów® w Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Obecnie Grupa Integer jest częścią Advent International, jednego z największych funduszy inwestycyjnych w świecie.
    Dzięki wsparciu inwestora oraz przy wykorzystywaniu przewag technologicznych i świetnej kadrze pracowników zamierza osiągnąć pozycję lidera na polskim, a znaczącego operatora na europejskim rynku logistyki dla e-commerce.

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Współpraca z działem handlowym w utrzymaniu relacji z klientami z obszaru e-commerce,
    • Planowanie, koordynowanie akcji marketingowych, konkursów, programy lojalnościowe, akcje co-marketingowe z e-commerce,
    • Proponowanie działań marketingowych mających przełożenie na zwiększenie wolumenu zamówień przez InPost w e-commerce,
    • Tworzenie kalendarza aktywności z wykorzystaniem analizy działań konkurencji i zachowań klientów e-commerce.
    • Współpraca z Działem Prawnym przy tworzeniu regulaminów akcji,
    • Odpowiedzialność za przygotowanie kreacji we współpracy z agencjami lub grafikami firmowymi,
    • Planowanie i kontrola realizacji powierzonego budżetu,
    • Współpraca przy badaniach klientów pod kątem e-commerce.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Doświadczenie w obszarze marketingu powyżej 3 lat
    • Doświadczenie w obszarze marketing Online oraz ecommerce powyżej 2 lat
    • Znajomość takich zagadnień jak: social media, content marketing, digital marketing
    • Znajomość z zakresu budżetowania
    • Podstawowa wiedza w zakresie badań marketingowych

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o dynamicznym rozwoju,
    • Pracę przy innowacyjnych projektach,
    • Możliwość współpracy z partnerami krajowymi i zagranicznymi.
    • Kreatywne i pełne zaangażowania środowisko pracy.