Specjalista ds. promocji i rozwoju E-Commerce

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Feelgood Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze odzieży oraz gadżetów reklamowych. Aktualnie obsługujemy Klientów z większości krajów Unii Europejskiej. Nasze produkcje realizujemy zarówno w Polsce jak i krajach azjatyckich.

    W związku z dynamiczną ekspansją firmy poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków - Biały Prądnik

    Zadania:

    • Tworzenie strategii rozwoju produktów i firmy w dostępnych kanałach internetowych.
    • Analityka danych i interpretacja zachowań konsumenckich
    • Nadzór nad praca agencji interaktywnych współpracujących z firmą.
    • Tworzenie struktur w obszarze SEM, remarketingu, afiliacji, e-mail marketingu oraz działań display
    • Raportowanie efektywności działań internetowych
    • Analiza i wdrażanie nowych rozwiązań i kanałów pozyskania ruchu
    • Nadzór nad istniejącymi serwisami internetowymi
    • Współpraca z działem handlowym w zakresie optymalizacji pojawiąjących się ofert
    • Stanowisko wymaga pełnej samodzielności

    Wymagania:

    • Co najmniej 2 letnie  doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doświadczenia w projektowaniu procesów sprzedażowych i obsługowych w modelu internetowym
    • doświadczenie w rozwoju narzędzi i serwisów e-sprzedażowych
    • dobrej znajomości rynku e-commerce, e-marketingu oraz znajomość GA i mierników efektywności e-kampanii
    • umiejętności przeprowadzenia skutecznej kampanii sprzedażowej oraz lead generation
    • komunikatywność, elastyczność i nastawienie na cel oraz rozwój w obszarze e-biznesu

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku odzieży i gadżetów reklamowych
    • Dużą samodzielność w powierzonym zakresie
    • Swobodną i przyjazną atmosferę w firmie
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Dużą niezależność w zakresie doboru szkoleń
    • Umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagrodzeń

    Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać klikając w przycisk:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Feelgood sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.)