Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Promocji Internetowej – Grafik

"DACPOL" sp. z o.o.

  • Okulickiego 5J, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Okulickiego 5J

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • miejsce pracy: Piaseczno

  • przygotowywanie formatów graficznych służących do reklamowania i wspierania sprzedaży w Internecie,

  • prace graficzne przy tworzeniu katalogów, broszur i ulotek,

  • wykonywanie i obróbka zdjęć,

  • praca nad identyfikacją wizualną marki,

  • tworzenie koncepcji graficznych dla działań marketingowych,

  • projektowanie stoisk targowych

  • współpraca z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • znajomość programów graficznych (Photoshop, Ilustrator, InDesign, XD, After Effect),

  • projektowanie graficzne na potrzeby e-commerce i social media,

  • umiejętność przygotowania prac graficznych do druku,

  • zmysł estetyczny i znajomość typografii,

  • praktyczna znajomości MS Excel,

  • wiedza dotycząca trendów rozwoju Internetu i możliwości jego wykorzystania,

  • umiejętności analityczne, kreatywność, samodzielność i zaangażowanie,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • umiejętność pracy w zespole,

  • praca stacjonarna w siedzibie firmy w Piasecznie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji,

  • Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze,

  • Dofinansowanie do posiłków,

  • Świadczenia dodatkowe: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe,

  • Bilety na wydarzenia kulturalne, dostęp do firmowej biblioteki,

  • Budżet rozwojowy (szkolenia, kursy, konferencje),

  • Ogólnofirmowe spotkania integracyjne.

O nas

Firma techniczno- handlowa prowadząca również działalność doradczą, usługową i produkcyjną, działająca od 30 lat na rynku polskim oraz Europy Środkowej i Wschodniej, reprezentująca ponad stu pięćdziesięciu producentów podzespołów do energoelektroniki, elektroniki, automatyki przemysłowej oraz urządzeń i wyposażenia warsztatowego.