Oferta pracy

Specjalista ds. Promocji Omnichannel

Ziko Apteka sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesów promocyjnych w różnych obszarach działania firmy

  • Tworzenie scenariuszy i harmonogramów akcji marketingowych, kampanii promocyjnych organizowanych we współpracy z dostawcami w mediach własnych i zewnętrznych

  • Tworzenie koncepcji i planów stron typu landing page do realizacji kampanii marketingowych

  • Kompleksowe zarządzanie marketingiem internetowym dla firmowych kanałów e-commerce

  • Obsługa i aktywne wykorzystywanie narzędzi SALESmanago

  • Przygotowywanie, realizacja i koordynacja kampanii internetowych - Allegro, Ceneo, social media (Facebook, Instagram), YouTube, Google AdWords, Google wizytówki

  • Nadzór nad akcjami samplingowymi

  • Koordynowanie przygotowywania materiałów pod kampanie promocyjne

  • Analiza aktualnych trendów promocyjnych i reklamowych, proponowanie i kreowanie nowych rozwiązań w obszarze marketingu online

  • Przygotowywanie raportów dotyczących efektów zrealizowanych kampanii i analiza rentowności promocji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie e-commerce, social mediów, marketingu lub zarządzania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym, samodzielnym stanowisku w dziale e-commerce, promocji, social mediów lub agencji reklamowej działające w obszarze promocji, social mediów, e-commerce

  • Doświadczenie w samodzielnym zakładaniu kampanii Google AdWords i w mediach społecznościowych

  • Bardzo dobra umiejętność prowadzenia profili w mediach społecznościowych – Facebook, Instagram, YouTube

  • Bardzo dobra znajomość obsługi narzędzi SALESmanago

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office – Word, Excel, Power Point

  • Mile widziana znajomość środowiska Office 365

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i organizacyjne

  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Kreatywność i twórcze myślenie

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atmosfera oparta na współpracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności

  • Szkolenia e-learningowe

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta sportowa

  • Ubezpieczenie na życie

  • Premia za polecanie przyjaciół

  • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie

  • Narzędzia pracy

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając przycisk aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.