Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1332 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Promocji

  • Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NDI jest spółką dewelopersko-realizacyjną z polskim kapitałem, z siedzibą w Sopocie. Od ponad 23 lat NDI organizuje i realizuje projekty inwestycyjne na rynku nieruchomości i infrastruktury, wcielając się w rolę dewelopera, generalnego wykonawcy oraz inwestora.
    NDI jest dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

    Aktualnie do siedziby w Sopocie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sopot
    Nr ref.: PR/SP/0215

    ZAKRES ZADAŃ

    • Współtworzenie i realizacja polityki promocyjnej i CSR oraz strategii komunikacji w mediach
    • Opracowywanie i nadzór nad materiałami promocyjnymi firmy,  w tym: opracowywanie koncepcji i redakcji materiałów, wybór zdjęć, zapewnienie bezpieczeństwa firmy w zakresie ochrony praw autorskich, współpraca z grafikami, drukarniami i agencjami reklamowymi
    • Prowadzenie firmowej strony internetowej
    • Opracowywanie informacji prasowych i artykułów promocyjnych publikowanych w mediach
    • Przygotowywanie komunikatów oraz prezentacji na potrzeby wewnętrzne
    • Zapewnienie prawidłowego oznakowania inwestycji realizowanych przez firmę
    • Współudział w organizowaniu wydarzeń wewnętrznych oraz zewnętrznych, reprezentowanie firmy podczas wybranych wydarzeniach promocyjnych
    • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z przedstawicielami mediów, oraz klientem wewnętrznym  i zewnętrznym

    PROFIL KANDYDATA

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: promocja, dziennikarstwo, reklama, marketing)
    • Minimum 3 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość zagadnień i narzędzi związanych z promocją, marketingiem i reklamą
    • Doświadczenie w redagowaniu materiałów promocyjnych oraz treści na potrzeby wewnętrzne
    • Znajomość zagadnień związanych z ochroną praw autorskich
    • Bardzo dobra znajomość i. angielskiego w mowie i piśmie
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Wysoko rozwinięta umiejętność planowania i organizacji pracy
    • Umiejętność budowania pozytywnych, długotrwałych relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole

    OFERTA

    • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
    • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

    Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV i listu motywacyjnego wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym do dnia 25.02.2015 r. klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

    Prosimy o załączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".
    Dziękujemy za przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.