Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Promocji Szkoleń Medycznych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Sprzedaż telefoniczna szkoleń medycznych
    • Kontakt telefoniczny z lekarzami
    • Aktywne poszukiwanie możliwości dotarcia do nowych grup Klientów, nawiązywanie relacji i efektywne utrzymywanie pozyskanych Klientów
    • Obsługa szkoleń i kongresów medycznych
    • Budowanie baz danych

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie minimum średnie lub w trakcie studiów
    • Wskazane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub w firmie szkoleniowej
    • Łatwość pozyskiwania wiedzy w tym zakresie
    • Zdolności negocjacyjne i sprzedażowe
    • Komunikatywność i umiejętność współpracy
    • Kreatywność, aktywność w poszukiwaniu rozwiązań
    • Duża motywacja do pracy i chęć rozwoju
    • Znajomość i zrozumienie podstawowych pojęć medycznych

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia miesięczna)
    • niezbędne narzędzia pracy
    • karta sportowa,
    • udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia,
    • a po okresie próbnym opiekę medyczną i naukę języka angielskiego.