Specjalista ds.Promocji Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości (Wolontariat)

Stowarzyszenie WIOSNA

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja kampanii promocyjnych na poziomie wojewódzkim

  • Organizacja i promocja eventów

  • Tworzenie contentu

  • Współpraca z mediami, ambasadorami, instytucjami

  • Prowadzenie działań w social media

Nasze wymagania

Jakich osób szukamy?

· Kreatywnych, którzy nie boją się nowych wyzwań!

· Interesujących się szeroko pojętym PR oraz marketingiem.

· Chcących się rozwijać i zdobyć doświadczenie.

· Otwartych na ludzi i komunikatywnych.

To oferujemy

  • Rozwój oraz cenione na rynku pracy doświadczenie z zakresu PR.

  • Wpływ na działanie dwóch ogólnopolskich programów.

  • Satysfakcję z współtworzenia projektów, o których usłyszy cała Polska.

  • Nowe znajomości – Paczka i Akademia to przede wszystkim ludzie. Angażując się to właśnie Ty razem z nimi będziesz codziennie tworzyć niesamowite rzeczy!

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Stowarzyszenie WIOSNA to jedna z największych organizacja pozarządowych w Polsce, organizująca dwa ogólnopolskie programy :

· SZLACHETNĄ PACZKĘ, w której już od 20 lat najbardziej potrzebujące rodziny otrzymują pomoc będącą dla nich impulsem do zmiany.

· AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI, która od 18 lat przeprowadza dzieci od porażki w szkole, do sukcesu w życiu.

Wolontariat w tej roli to wpływ i dobro

Ale też profesjonalizacja, specjalizacja i doświadczenie

Przewiń do profilu firmy

Chcesz zdobyć cenione na rynku pracy doświadczenie z zakresu PR i promocji? Realizować kampanie promocyjne dwóch ogólnopolskich programów? Poznać ciekawych ludzi, naszych ambasadorów i współtworzyć kluczowe dla naszych programów eventy?

Zgłoś się na https://www.superw.pl/zostan-sdsp/!