Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. promocji

Petstar Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie harmonogramu działań dla mediów społecznościowych (Facebook i Instagram)
  • Prowadzenie działań w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram), w tym tworzenie wpisów, moderowanie komentarzy oraz odpowiadanie na komentarze innych użytkowników
  • Organizacja i obsługa konkursów
  • Bieżąca analiza efektywności prowadzonych działań, weryfikacja i ewentualne modyfikacje przyjętej strategii
  • Ścisła współpraca z Działem Reklamy i Redakcją przy tworzeniu ofert dla klientów
  • Realizowanie działań uzgodnionych w ramach barterów i patronatów
  • Przygotowywanie umów, kosztorysów, harmonogramów i raportów
  • Współpraca z agencjami i grafikami
  • Monitorowanie działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Lekkie pióro i umiejętność łączenia treści z obrazem
  • Umiejętność analizowania skuteczności kampanii w social media
  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zaangażowanie, skrupulatność, kreatywność

To oferujemy

  • Elastyczna forma zatrudnienia w wymiarze pełnego etatu
  • Pracę w zgranym zespole, pełnym zaangażowania i czerpiącym satysfakcję ze swojej pracy
  • Dużą samodzielność działania i możliwość realizowania własnych pomysłów

Petstar Sp. z o.o.

Petstar, właściciel serwisów internetowych psy.pl, koty.pl oraz wydawca magazynu Mój Pies i kot poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. promocji

Specjalista ds. promocji, Warszawa