Specjalista ds. Promocji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 26.11.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 26.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    CHIESI POLAND reprezentuje międzynarodową Grupę Chiesi Farmaceutici S.p.A. z siedzibą w Parmie, która jest jednym z liczących się na świecie producentów nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań leczniczych.

    Firma przywiązuje szczególną uwagę do badań i rozwoju technologii, których celem jest tworzenie skutecznych, bezpiecznych oraz wygodnych w użyciu produktów leczniczych. Posiada 4 własne ośrodki badań i rozwoju we Włoszech, Francji, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii zatrudniające międzynarodowy zespół ponad 300 naukowców.

    W ofercie dostępnej na polskim rynku znajdują się między innymi leki wziewne w postaci aerozoli, stosowane w leczeniu astmy i POCHP oraz produkty szpitalne stosowane w neonatologii, anestezjologii i intensywnej terapii.

    Aktualnie, do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • stacjonarne wsparcie Przedstawicieli Medycznych, Kierowników Produktu i Kierowników Regionalnych ds. Promocji,
    • przygotowywanie dokumentacji, prezentacji, raportów,
    • organizacja i koordynacja konferencji, szkoleń i spotkań,
    • realizacja zamówień materiałów i projektów marketingowych we współpracy z agencją reklamową, wydawnictwami, instytucjami i organizatorami różnego rodzaju imprez branżowych,
    • logistyka materiałów i stoisk na: konferencje/spotkania promocyjne,
    • opisywanie faktur i dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,
    • procedowanie aktywności marketingowych zgodnie z Polityką Działań Marketingowych i Wymagań Regulacyjnych,
    • konkursy ofert i przetargi na materiały promocyjne,
    • kontrola nad magazynem materiałów marketingowych,

    Wymagania:

    • Min 2 lata pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Znajomość systemu SAP-warunek konieczny.

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy kandydata
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (Pracowniczy Program Inwestycyjno-Emerytalny, Opieka Medyczna, Ubezpieczenie Grupowe, Multi Benefit, Karty Lunchowe, Program Bezpieczna Jazda),
    • Przyjazną atmosferę i praca w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Chiesi Poland Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa na potrzeby ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Chiesi Poland Sp. z o.o., siedziba Spółki: Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa (dalej CHIESI).
    W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane?
    Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.
    Podstawą przetwarzania przez CHIESI Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych jest Twoja zgoda, tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.
    CHIESI będzie przekazywać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz CHIESI Ponadto CHIESI będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, o ile taki obowiązek wynikać będzie z przepisów prawa.
    Twoje dane mogą zostać przekazane do spółek z Grupy Kapitałowej CHIESI mających siedziby w  państwie trzecim. CHIESI w odpowiedni sposób, zgodny z RODO zabezpieczył ww. przekazywanie danych osobowych.
    Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?
    CHIESI będzie przetwarzać Twoje dane osobowe do momentu odwołania przez Ciebie Twojej zgody.
    Jakie masz prawa?
    Przysługuje Ci prawo do:
    • dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu;
    • sprostowania swoich nieprawidłowych danych;
    • żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO;
    • żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO;
    • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach  wskazanych w art. 21 RODO;
    • przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany.
    Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz wnieść skargę do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, Warszawa).
    Kontakt
    Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami:
    Inspektor Ochrony Danych:
    Łukasz Onysyk
    Tel:535999739, E-mail:[email protected]
    Chiesi Poland Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa ”
    bottom