Oferta pracy

Specjalista ds. promocji

MPK Sp. z o.o.

Bolesława Prusa 75

Śródmieście

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i przeprowadzanie akcji promocyjnych i kampanii społecznych poprzez:

  • przygotowywanie tematów i koncepcji;

  • opracowywanie harmonogramów, kosztorysów, rozliczanie kosztów;

  • wybór podwykonawców, przygotowywanie umów i nadzór nad ich realizacją;

  • działania promocyjne;

  • tworzenie/pozyskiwanie plików graficznych;

  • współpraca z Partnerami spółki;

  • nadzór nad Systemem Identyfikacji Wizualnej;

  • nadzór nad zagospodarowaniem powierzchni promocyjnej na/w pojazdach Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • praktyczna wiedza dotycząca przygotowywania materiałów promocyjnych;

  • doświadczenie w przygotowywaniu eventów;

  • doświadczenie w procedowaniu działań barterowych;

  • mile widziane doświadczenie w pracy w instytucjach publicznych;

  • nastawianie na realizację powierzonych zadań;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • pakiet socjalny /m.in. karta Multisport, bilet MPK, dofinansowanie do wczasów/;

  • ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku