Specjalista ds. prowadzenia inwestycji i zarządzania nieruchomościami

EPOL HOLDING sp. z o.o.O firmie

EPOL HOLDING sp. z o.o.

Henryka Sienkiewicza 175

Śródmieście

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie i koordynowanie inwestycji
  • Koordynowanie usług facility managment w zakresie zarządzania obiektami i biurem
  • Prowadzenie negocjacji, przygotowywanie umów i sprawozdań dot. Inwestycji i zarządzania
  • Przygotowywanie wniosków, prowadzenie korespondencji z instytucjami występującymi na terenie działania Spółki
  • Sporządzanie analiz, informacji i sprawozdań z zakresu działań Spółki
  • Opracowywanie i obsługa umów najmu, dzierżaw, służebności dotyczących nieruchomości własnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobre umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu w wielozadaniowym procesie
  • Znajomość branży budowalnej
  • Znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość komputera oraz pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność, systematyczność
  • Prawo jazdy kat.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość wykupienia karty sportowej
  • Pracownicze Plany Kapitałowe PPK
  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

O nas

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w budowaniu i zarządzaniu nieruchomościami. Jesteśmy właścicielem biurowców, kamienic, lokali usługowych oraz apartamentów mieszkalnych.

Zarządzamy ponad 40 000 m2 powierzchni biurowej.

Specjalista ds. prowadzenia inwestycji i zarządzania nieruchomościami, Henryka Sienkiewicza 175, Śródmieście, Łódź