Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Przeciwdziałania Praniu Brudnych Pieniędzy

WIRTUALNA PLANETA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

9 00010 000 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący kontakt z regulatorem

  • Ocena klientów wysokiego ryzyka w celu upewnienia się, że spełniamy wymagania w ramach AML

  • Wypełnianie rocznych/miesięcznych przeglądów klientów tam, gdzie wymagane jest bieżące EDD

  • Koordynowanie regularnych audytów AML w celu upewnienia się, że błędy przetwarzania są wcześniej identyfikowane i usuwane

  • Parametryzowanie reguły monitorowania transakcji pod kątem przestrzegania sankcji

  • Rozwijanie lokalnej strategii, polityki, zasady działania dla wewnętrznych mechanizmów kontrolnych, procedur, standardów oraz budowaniu świadomości

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Pomoc we wdrażaniu wszelkich nowych programów lub inicjatyw AML

  • Analiza zgromadzonych danych

Nasze wymagania

  • Masz doskonałą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Masz wiedzę na temat wewnętrznych zasad AML

  • Masz status niekaralności

  • Jesteś w stanie pracować niezależnie, ustalać priorytety zadań, zarządzać wieloma priorytetami i pilnować terminów

  • Dodatkowym atutem będą kwalifikacje Audytora Zgodności i Audytora Wewnętrznego oraz uprawnienia z zakresu compliance

  • Jesteś spostrzegawczy, dokładny i rzetelny

  • Posiadasz umiejętność pracy zespołowej

  • Poszukujemy energicznej, asertywnej i zorientowanej na szczegóły osoby z preferowanym wcześniejszym doświadczeniem w monitorowaniu zgodności z AML (dobrze mieć, ale nie jest to wymogiem). Idealnie byłoby, gdybyś miał doświadczenie w analizie finansowej i monitorowaniu transakcji, doświadczenie we wdrażaniu podmiotów o wysokiej wartości i/lub wysokiego ryzyka oraz dobre zrozumienie wszystkich rejestrów ryzyka wykorzystywanych do określania decyzji AML.

To oferujemy

  • szansa na pracę z ekscytującym nowym biznesem opartym na technologii na wschodzącym nowym rynku

  • wsparcie

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • doskonała atmosfera i komfortowe warunki pracy

O nas

Shitcoins.club jest wiodącym producentem bankomatów krypto walutowych, jednym z największych w Europie i największym w Polsce. Posiadamy ponad 30 urządzeń w Polsce oraz ponad 170 urządzeń rozlokowanych w Europie.