Specjalista ds. Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy (AML) oraz Zgodności (Compliance)

PROVIDENT Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wspierać biznes w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy (tzw. AML) oraz zgodności (Compliance) udzielając wskazówek i porad

  • Rozwijać lokalną strategię, polityki, zasady działania dla wewnętrznych mechanizmów kontrolnych, procedur, standardów oraz budowaniu świadomości

  • Pomagać w opracowaniu oraz bieżącym funkcjonowaniu ramowego schematu zarządzania ryzykiem

  • Prowadzić przeglądy z uwzględnieniem zgodności z wymogami regulacyjnymi

  • Nadzorować proces tworzenia i funkcjonowania mechanizmów kontrolnych w obszarze sprzedaży, obsługi klienta i zapobiegania stratom.

  • Wspierać struktury Agenta Płatniczego w rozwiązywaniu problemów i poszukiwaniu wydajnych i skutecznych rozwiązań

  • Prowadzić działania mające na celu budowanie świadomości Pracowników i Doradców

  • Pracować w międzynarodowym środowisku

Nasze wymagania

  • Masz minimum roczne doświadczenie w obszarze (AML) oraz/lub (Compliance)

  • Masz praktyczną wiedzę z zakresu przeciwdziałaniu praniu pieniędzy lub badaniu zgodności procesów z regulacjami

  • Rozwijałeś/-aś swoje umiejętności analizowania danych, w tym transakcji finansowych lub identyfikacji nadużyć w zakresie prania pieniędzy

  • Orientujesz się w obszarze szeroko rozumianego przeciwdziałania nadużyciom

  • Masz doświadczenie w pracy z systemami kontroli wewnętrznej

  • Jesteś zmotywowany/-a, by się uczyć i poszerzać kompetencje związane z regulacjami dotyczącymi AML i Compliance

  • Potrafisz komunikować się swobodnie w języku angielskim

  • Znasz takie podstawowe narzędzia jak Excel, Word

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pakiet opieki medycznej

  • Dzień wolny na wolontariat

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

  • Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop