Oferta pracy

Specjalista ds. przeciwdziałania praniu pieniędzy

SGB-BANK S.A.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Szarych Szeregów 23a

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • realizacja obowiązków wynikających z Ustawy AML

  • analiza transakcji oraz weryfikacja zgodności transakcji względem profilu klienta

  • nadzór nad procesem nadawania oceny ryzyka AML/CFT oraz weryfikacja danych i informacji o klientach w zależności od nadanej oceny

  • nadzór nad procesem stosowania środków bezpieczeństwa finansowego i realizowanym w tym zakresie programie Poznaj Swojego Klienta (KYC)

  • koordynacja działań podejmowanych wobec klienta i beneficjenta rzeczywistego będącego osobą zajmującą eksponowane stanowisko polityczne (PEP)

  • koordynowanie procesu ustalania struktury właścicielskiej klienta i wyznaczania beneficjenta rzeczywistego

  • zarządzanie usługą AML i dbanie o jej rozwój

  • udział w projektach związanych z obszarem AML/CFT

  • współpraca z innymi jednostkami Banku oraz Bankami Spółdzielczymi i udzielanie wsparcia merytorycznego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowany profil ekonomiczny/prawny/finansowy)

  • min. 2 lata na podobnym stanowisku w instytucji finansowej

  • zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków, umiejętność przygotowywania samodzielnych rekomendacji, umiejętność pracy pod presją czasu, kreatywność

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • umiejętność pracy na dużych wolumenach danych

  • j. angielski B1

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • Kafeteria MyBenefit

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obszar przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu​

Przewiń do profilu firmy