Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Przeciwdziałania Przestępstwom

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Pilotów 2

Prądnik Czerwony

Kraków

Twój zakres obowiązków

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

• analizie pism skierowanych do Banku z policji/prokuratury/sądu pod względem zwolnienia z tajemnicy bankowej,

• przygotowaniu odpowiedzi do właściwych organów,

• występowania przed organami ścigania i sądami w sprawach związanych z podejrzeniem popełnienia przestępstwa,

• zapisywaniu na nośniki danych i wysyłanie nagrań z monitoringu na żądanie policji/prokuratury/sądu,

• regularnym raportowaniu, archiwizacji i prowadzeniu rejestrów według standardów.

Nasze wymagania

Jeśli jesteś osobą, która:

• posiada wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, administracja),

• posiada ponad dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

• posiada zdolności analitycznego myślenia i zdolność szybkiego uczenia się,

• posiada dobre zdolności interpersonalne,

• jest dyspozycyjna,

• jest samodzielna w działaniu i efektywnej organizacji pracy,

• jest dokładna i rzetelna,

• dobrze zna MS Office ( Word, Excel)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe, itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop