Oferta pracy

Specjalista ds. Przeciwdziałania Przestępstwom Kredytowym

ALIOR BANKO firmie

  • Łopuszańska 38c, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie postępowań sprawdzających oraz wykonywanie czynności zmierzających do wykrywania i wyjaśniania przypadków nadużyć w procesie wnioskowania o produkt leasingowy,

  • pozyskiwanie i analiza informacji z baz danych i systemów informatycznych Banku,

  • weryfikacja i analiza dokumentów z procesu leasingowego oraz informacji z instytucji finansowych, urzędów, wywiadowni gospodarczych i innych źródeł w celu minimalizowania naruszeń bezpieczeństwa,

  • współpraca z komórkami organizacyjnymi Banku i spółkami zależnymi Banku w zakresie zapobiegania nadużyciom finansowym i wewnętrznym,

  • śledzenie standardów, narzędzi i dobrych praktyk rynkowych w zakresie zapobiegania nadużyciom oraz rekomendowanie zmian do systemów, procesów oraz produktów Banku.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe związane z bankowością/ekonomią lub finansami przedsiębiorstw,

  • doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa i dokonywaniu oceny rzetelności podmiotów gospodarczych oraz potrafisz ocenić kondycję ekonomiczno-finansową przedsiębiorstw,

  • umiejętność analitycznego myślenia w połączeniu z dokładnością w działaniu,

  • umiejętność działania w warunkach stresu i pod presją czasu,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość produktów oferowanych podmiotom gospodarczym takich jak leasing.

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w zespole ekspertów,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop