Ta oferta pracy jest nieaktualna od 448 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Przeciwpożarowych

  • Brzeg, opolskie
  • Specjalista
  • 30.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu spożywczego Bunge. To największy w Polsce i jeden z największych w Europie przetwórca nasion oleistych. Producent tłuszczów roślinnych, lider na rynku olejów jadalnych i tłuszczów. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. PRZECIWPOŻAROWYCH

    Miejsce pracy: Brzeg

    Zakres obowiązków:

    • rozpoznawanie i analiza zagrożeń pożarem, wybuchem oraz innych
    • zapobieganie pożarom, wybuchom, awariom przemysłowym oraz dobór i kontrola właściwych  systemów zmniejszania zagrożeń
    • nadzorowanie aktualności dokumentacji p.-poż.
    • nadzorowanie przeglądów i napraw systemów oraz instalacji ochrony  p.- poż.
    • szkolenia pracowników, prowadzenie ćwiczeń ewakuacyjnych i ratowniczych
    • udział w projektach inwestycyjnych
    • kontrola stanu bezpieczeństwa, nadzór nad pracami pożarowo niebezpiecznymi
    • przygotowywanie raportów systemowych;

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (Szkoła Główna Służby Pożarniczej - preferowany kierunek Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego lub wykształcenie wyższe techniczne z ukończonym kursem inspektora ochrony przeciwpożarowej prowadzonym przez ośrodki PSP)
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość przepisów w obszarach dotyczących ochrony p.pożarowej oraz zapobiegania awariom przemysłowym
    • znajomość systemów p.poż i ochrony przed wybuchem
    • komunikatywna znajomość j. angielskiego (mile widziane wyniki egzaminu TOEIC)
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • umiejętności interpersonalne i nastawienie na pracę w zespole
    • dodatkowy atut : znajomość systemów OHSAS 18001 i ISO 14001

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rzetelnej firmie
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych
    • dodatkową opiekę medyczną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ZAKŁADY TŁUSZCZOWE "KRUSZWICA" S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.