Oferta pracy

Specjalista ds. przemysłowego IT

Wipasz S.A.O firmie

Wipasz S.A.

Siteńska 26

Międzyrzec Podlaski

Firma WIPASZ S.A. nowoczesna firma korzystająca z najnowszych rozwiązań technologicznych,
lider w produkcji pasz i świeżego mięsa z kurczaka

CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Firma WIPASZ S.A. od ponad 25 lat to największy polski producent pasz dla drobiu, trzody i bydła oraz lider w produkcji świeżego mięsa z kurczaka.
Czując się odpowiedzialnym za zdrowe i bezpieczne żywienie ludzi, chcemy, żeby nasi konsumenci kupowali żywność z pełną świadomością i przekonaniem dobrego wyboru. Sukcesy jakie odnosi nasza Firma zawdzięczamy pracownikom o otwartych umysłach, chłonnych najnowocześniejszych rozwiązań, którzy identyfikując się z wizją Zakładu poprzez sumienne i innowacyjne wykonywanie swoich obowiązków, przyczyniają się do jego rozwoju.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy:
ul. Siteńska 26 | 21-560 Międzyrzec Podlaski

Zadania:

  • Obsługa prewencyjna i bieżąca produkcyjnych systemów IT,
  • Wdrażanie aplikacji systemów przemysłowych
  • Nadzór nad sieciową, sprzętową i programistyczną infrastrukturą IT,
  • Diagnostyka i usuwanie bieżących usterek i awarii przemysłowej infrastruktury IT,
  • Testowanie i diagnostyka oprogramowania i infrastruktury informatycznej
  • Wsparcie techniczne
  • Analiza potrzeb i możliwych rozwiązań informatycznych dla aplikacji obsługujących maszyny produkcyjne
  • Prowadzenie dokumentacji i zabezpieczanie backupów oprogramowania i komputerów przemysłowych.
  • Szkolenie użytkowników systemów

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego – preferowane informatyk, automatyk
  • Min. 2 letniego doświadczenia z przemysłowymi systemami IT (doświadczenie w przemyśle o wysokim poziomie automatyzacji - mile widziane),
  • Praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu sieci komputerowych,
  • Doświadczenia z systemami automatyki firmy Siemens - mile widziane,
  • Znajomości bazy danych i SQL,
  • Umiejętności programowania w języku Visual Basic, C#, Java - mile widziane.
  • Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,
  • Analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • Znajomość języka angielskiego- mile widziana

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Stabilną pracę w firmie o wysokiej i prestiżowej pozycji rynkowej
  • Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych;
  • Pakiet socjalny
  • Szkolenia i rozwój;
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne