Oferta pracy

Specjalista ds. Przemysłowych Systemów Wizyjnych

Pfeifer & Langen Polska

  • Glinojeck 38, Glinojeck
    Glinojeck, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

38

Glinojeck

Twój zakres obowiązków

  • dobór, uruchamianie i konfiguracja nowoczesnych systemów wizyjnych

  • wypracowywanie optymalnych rozwiązań technicznych w międzynarodowym zespole ekspertów

  • poszukiwanie i testowanie niestandardowych zastosowań dla systemów wizyjnych

  • uczestnictwo w projektach inwestycyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do częstych podróży służbowych

  • wiedza teoretyczna i praktyczna w zakresie doboru, uruchamiania i konfiguracji:

  • - metody inspekcyjnej [dostosowywanie metody do wymagań inspekcji, cech charakterystycznych obiektu - inspekcji oraz ograniczeń związanych z czasem inspekcji i z otoczeniem]

  • - oświetlenia [rozmieszczenie, geometria, barwa]

  • - sensorów [czujniki wizyjne, kamery]

  • - obiektywów

  • - analityki wizyjnej [2D COLOR i MONO; dobrze widziane 3D i analiza maszynowa]

  • - komunikacji z zewnętrznymi systemami [IT, OT]

To oferujemy

  • pewne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej, znanej firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku

  • wdrożenie i przeszkolenie do pracy oraz rozwój zawodowy

  • pakiet poniższych benefitów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • ruchomy czas pracy

Znacie nas przede wszystkim jako producenta marki Diamant - lidera branży cukrowniczej. Od 150 lat osładzamy codzienność naszymi produktami.

Jeżeli chcesz zostać naszym ekspertem w zakresie systemów wizyjnych i rozwijać swoje autorskie koncepcje w naszych zakładach, dołącz do nas jako:

Przewiń do profilu firmy