Specjalista ds. przesyłek

  • Łódź, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich przedsiębiorstw w województwie łódzkim i mazowieckim. Obecnie, dla jednego z naszych międzynarodowych Klientów, poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • mierzenie przesyłek,
    • skanowanie listów przewozowych,
    • kontakt z kurierami,
    • sporządzanie raportów,
    • spisywanie protokołów.

    Oczekiwania:

    • dyspozycyjność poniedziałek-piątek, w godzinach: 08:00-19:00,
    • dobra organizacja miejsca pracy,
    • sprawna obsługa komputera,
    • chęć do pracy,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie kurierskiej,
    • umowę o pracę tymczasową na pełen etat,
    • premie regulaminowe,
    • pracę w systemie dwuzmianowym w dwóch lokalizacjach, 8-18 i 14-19,
    • szybkie przejęcia przez Pracodawcę,
    • wolne weekendy,
    • miejsce pracy: Łódź Teofilów

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi

    „Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55"

    Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).” Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”