Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Przetargów

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.O firmie

  • Zamknięta 18, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

Zamknięta 18

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji postępowań na wybór wykonawców zamówień.

  • Identyfikowanie ryzyk wynikających z niezgodności z przepisami dotyczącymi zamówień publicznych, czynności podejmowanych w związku z przygotowaniem i prowadzeniem postępowań.

  • Opiniowanie dokumentów pod kątem zgodności z przepisami ustawy o zamówieniach publicznych oraz procedurami wewnętrznymi.

  • Ustalanie trybu przeprowadzenia postępowania i warunków jego przeprowadzenia.

  • Pomoc merytoryczna dla komórek wnioskujących o przeprowadzenie postępowań w zakresie formułowania wymagań dotyczących postępowania.

  • Ogłaszanie postępowań i przekazywanie odpowiedzi na pytania zadawane przez wykonawców.

  • Przyjmowanie ofert składanych przez wykonawców.

  • Uczestniczenie w pracach komisji przetargowych, badanie i ocena ofert.

  • Sporządzanie sprawozdań, zestawień, raportów, itp.

Podział czasu pracy
30%

Przygotowanie dokumentacji

50%

Formalne prowadzenie postępowań

20%

Sporządzanie raportów i innych dokumentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, administracja, ekonomia).

  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku po stronie Zamawiającego,

  • Bardzo dobra znajomość ustawy „Prawo zamówień publicznych” wraz z aktami wykonawczymi oraz bardzo dobra znajomość innych aktów prawnych regulujących zagadnienia zamówień publicznych.

  • Znajomość ogólnych zasad realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych i remontowych.

  • Sprawne posługiwanie się oprogramowaniem MS Office (szczególnie Word i Excel).

  • Odpowiedzialność, komunikatywność.

  • Dobra organizacja pracy przy równoległym realizowaniu wielu tematów,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów.

  • Wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • Studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • doładowanie samochodów elektrycznych