Specjalista ds. przetargów i inwestycji

Victoria Dom S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Opis stanowiska pracy

  • Przygotowanie i analiza dokumentacji projektowej / przetargowej
  • Sporządzanie zapytań ofertowych i prowadzenie postępowań przetargowych,
  • Przygotowywanie odpowiedzi do zapytań ofertowych oraz analiza otrzymanych ofert,
  • Weryfikacja ofert pod względem zgodności z zapytaniem ofertowym i dokumentacją
  • Samodzielne prowadzenie postępowania do momentu podpisania umowy
  • Sporządzanie zleceń oraz umów z wykonawcami,
  • Współpraca z Generalnymi Wykonawcami na etapie realizacji inwestycji
  • Bieżąca współpraca oraz prowadzenie korespondencji z uczestnikami procesu budowlanego w zakresie prowadzonych inwestycji deweloperskich
  • Rozwiazywanie bieżących problemów technicznych i organizacyjnych.

Od kandydatów oczekujemy :

  • Doświadczenia w sporządzaniu i analizie ofert przetargowych w sektorze budowlanym.
  • Umiejętności posługiwania się oprogramowaniem: MS Office, (Excel), Autocad.
  • Umiejętności czytania dokumentacji i analizowania rozwiązań projektowych.
  • Znajomości rynku branży budowlanej.
  • Rzetelności w wykonywaniu zadań.
  • Dyspozycyjności.
  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe - budownictwo lub pokrewne.
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie deweloperskiej sektora budownictwa mieszkaniowego
  • Zakres obowiązków dający możliwości rozwoju zawodowego
  • Kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy