Specjalista ds. Przetargów i Ofert

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "IHT POLSKA" sp. z o.o.

    Firma IHT Polska Sp, z o,o. działająca na rynku polskim jest częścią grupy hiszpańskiej firmy Iberhospitex SA, która powstała w roku 1980 z siedzibą w Barcelonie. Iberhospitex SA jest firma produkującą i dystrybuującą wyroby medyczne na skalę globalną. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów opatrunkowych, jak również wyrobów medycznych stosowanych w kardiologii interwencyjnej oraz neuroradiologii. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • monitorowanie rynku w zakresie ogłaszanych procedur przetargowych
    • koordynowanie kalendarza terminów postępowań przetargowych
    • analizowanie treści specyfikacji przetargowych i tworzenie pytań do zamawiającego
    • pozyskiwanie aktualnych dokumentów oraz referencji na potrzeby przygotowywanych ofert
    • analizowanie dokumentacji i wymagań związanych z procedurą przygotowywania ofert
    • kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych i przetargowych oraz wszystkich dokumentów niezbędnych do wzięcia udziału w przedmiotowych postępowaniach
    • wysyłanie zapytań ofertowych
    • koordynowanie i kontrolowanie czynności związanych z zawieraniem umów
    • sporządzanie zestawień porównawczych
    • analizowanie rynku i konkurencji
    • raportowanie zgodnie z istniejącymi procedurami operacyjnymi

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • znajomość Prawa Zamówień Publicznych, minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • praktyczne umiejętności organizacji pracy z MS Office (w szczególności Excel, Word, Power Point)
    • predyspozycji do pracy biurowej i umiejętności pracy z dokumentami
    • bardzo dobrej organizacji pracy własnej, dokładności, odpowiedzialności i terminowości, samodzielności w działaniu
    • umiejętności pracy pod presją czasu
    • znajomość branży medycznej mile widziana
    • j. angielski na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • szkolenia branżowe / zawodowe
    • pracę w zespole ludzi otwartych i kreatywnych
    • możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IHT Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy. ul. Europejskiej 14D zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest IHT Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Europejskie 14D. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.