Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Przetargów i wyceny transportu morskiego

GEODIS Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Postępu 17B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza warunków i dokumentacji przetargowej oraz zapytań ofertowych od klientów pod kątem zyskowności i wykonalności poszczególnych elementów przetargów

  • Kwotowanie usług transportowych morskich przy współpracy z działami operacyjnymi, działem sprzedaży, opiekunem klienta

  • Sprawdzanie konkurencyjności ofert i warunków względem rynku

  • Przygotowanie dokumentacji przetargowej, dbałość o jej kompletność i terminowość

  • Negocjacje warunków współpracy z podwykonawcami i siecią

  • Dbanie o właściwy przepływ informacji pomiędzy Działem Handlowym i Działami Operacyjnymi

  • Prowadzenie bazy danych przetargowych, analiza danych po zakończeniu przetargu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert do przetargów w transporcie morskim

  • Doświadczenie w wycenieniu usług transportu morskiego

  • Bardzo dobrą znajomość rynku i usług spedycji morskiej

  • Mim. 2 letnie doświadczenie operacyjnego w dziale spedycji morskiej

  • Umiejętność negocjacji

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację biznesową

To oferujemy

  • Stabilną, ciekawą pracę w międzynarodowej firmie ze światową renomą

  • Przyjazną atmosferę opartą na partnerstwie i wzajemnym szacunku

  • Pracę w zgranym, dynamicznym i motywującym do rozwoju Zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Bogaty pakiet socjalny z prywatną opieką medyczną w wielu wariantach oraz szerokim pakietem ubezpieczenia na życie i kartą MultiSport

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i młodzieży, bony na święta)

  • Przyjazny proces rekrutacji i adaptacji nowych pracowników

  • Ciekawe eventy i wydarzenia firmowe organizowane również on-line

  • Możliwość wzięcia udziału w inicjatywach społecznych i sportowych

  • Przyjazne biuro z parkingiem dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie on-line

3

Spotkanie w biurze

4

Odpowiedź dla wszystkich Kandydatów

GEODIS to światowy lider w dziedzinie transportu i logistyki, od ponad 100 lat wspiera Klientów, oferując szeroki wachlarz rozwiązań transportowo-logistycznych. Wizja GEODIS to partnerstwo na rzecz rozwoju Klientów. Osiągamy to poprzez sprawdzone specjalistyczne doświadczenie w pięciu wzajemnie uzupełniających się liniach działalności: Supply Chain Optimization, Freight Forwarding, Contract Logistics, Distribution & Express oraz Road Transport. Jesteśmy obecni w 120 krajach, zatrudniając około 41 000 pracowników. W Polsce dynamicznie rozwijamy swoją działalność, zatrudniając ponad 300 pracowników w 8 lokalizacjach.

Sekretem sukcesu Geodis jest pasja i zaangażowanie naszych Pracowników, dlatego zatrudniamy najlepszych specjalistów na rynku, zapewniając im szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w strukturach firmy. Dbamy o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych Pracowników i ich Rodzin poprzez bogaty pakiet socjalny oraz wsparcie rozwoju pasji i zainteresowań. Dzięki uporządkowanej strukturze oraz przyjaznej atmosferze opartej na partnerstwie i wzajemnym szacunku sięgamy po liczne sukcesy na rynku polskim i światowym.

Przewiń do profilu firmy