Specjalista ds. Przetargów

  • Jabłonna (pow. legionowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.10.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 16.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy dystrybutorem innowacyjnych wyrobów medycznych. Od 14 lat doradzamy klientom jak zwiększyć efektywność leczenia pacjentów, jakość pracy personelu medycznego oraz zredukować koszty jednostki medycznej.

    Nasze specjalizacje:

    • profilaktyka i leczenie odleżyn
    • pozycjonowanie pacjenta
    • transfer i stabilizacja, unieruchomienie pacjenta
    • zarządzanie temperaturą pacjenta
    • akcesoria do monitorowania funkcji życiowych pacjenta

    Obecnie poszukujemy do naszego zespołu sprzedażowego osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jabłonna (pow. legionowski)

    Zakres obowiązków:

    • wyszukiwanie przetargów
    • kompleksowa obsługa postępowań
    • monitorowanie realizacji umowy
    • analiza rynku

    Od kandydatów oczekujemy:

    • praktyczna znajomość Prawa Zamówień Publicznych
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • zdolności analityczne
    • orientacja na wynik

    W zamian oferujemy:

    • zatrudnienie w stabilnej firmie
    • system premiowy
    • cykl szkoleń produktowych

    Oferty zawierające list motywacyjny, życiorys zawodowy oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.z. 1997r. nr 133, poz. 883 prosimy przesłać w terminie do 16.11.2018r

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    Oferty zawierające list motywacyjny, życiorys zawodowy oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.z. 1997r. nr 133, poz. 883 prosimy przesłać w terminie do 06.11.2018 r. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.