Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. przetargów

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych INKOP sp. z o.o.

Komuny Paryskiej 5

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie i przygotowywanie ofert przetargowych oraz innych ofert cenowych,

  • analiza SIWZ i innych dokumentów przetargowych pod względem wymogów, niezbędnych do złożenia oferty,

  • obsługa platform przetargowych,

  • prowadzenie korespondencji dotyczącej postępowań z Zamawiającym,

  • wysyłanie zapytań do podwykonawców oraz dostawców materiałów,

  • sporządzanie kosztorysów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - Inżynieria Środowiska lub pokrewne,

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym obsługą zamówień publicznych,

  • umiejętność czytania projektów technicznych z zakresu sieci wodociągowych i kanalizacyjnych,

  • znajomość programu kosztorysowego RODOS,

  • umiejętność przygotowywania kosztorysów ofertowych,

  • dobra znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych,

  • dobra znajomość MS Office i AutoCAD,

  • znajomość rynku branży sanitarnej (hurtowni, dostawców, producentów),

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjnie,

  • dokonała organizacja pracy własnej,

  • zaangażowanie, inicjatywa i zorientowanie na efekty,

  • dokładność, terminowość,

  • otwartość na pracę w dynamicznym środowisku,

  • nienaganna postawa etyczna.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pakiet Multisport.

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych INKOP jest firmą działającą na rynku od 1989 roku. Głównym profilem naszej działalności jest kompleksowe budownictwo inżynieryjne. Wykonujemy specjalistyczne roboty inżynieryjne takie jak budowa rurociągów podziemnych z wykorzystaniem technologii mikrotunelingu, przewiertów sterowanych i przecisków pneumatycznych. Posiadamy bogate zaplecze sprzętu budowlanego oraz warsztat serwisowy.

Przewiń do profilu firmy