Oferta pracy

Specjalista ds. Przetargów

Baxter Polska Sp. z o.o.O firmie

Baxter Polska Sp. z o.o.

Kruczkowskiego 8

Warszawa

Warsaw, Masovian

Główne obowiązki

  • Wyszukiwanie przetargów samodzielnie oraz poprzez agencję przetargową,
  • Składanie i przygotowywanie dokumentacji przetargowej poprzez:
    • Identyfikację produktów Baxtera i konkurencji w ogłoszeniach przetargowych,
    • Wprowadzanie przetargów do aplikacji,
    • Przygotowywanie oferty przetargowej dla klienta zgodnie z wymogami SiWZ,
    • Zadawanie pytań do przetargów.
  • Monitorowanie i koordynowanie procesu przetargowego:
    • Wprowadzanie prawidłowych statusów przetargów do aplikacji,
    • Wprowadzanie wymogu zdjęć do przetargów zgodnie z wytycznymi instrukcji cyklowej działów sprzedaży,
    • Wysyłanie ofert do klienta,
    • Wprowadzanie wyników przetargów oraz cen konkurencji i dystrybutorów do aplikacji.
  • Wprowadzanie aktualnych warunków Handlowych z klientami do systemu operacyjnego,
  • Przestrzeganie procedur działu Customer Operations/Tender Team,
  • Współpraca z zespołem Specjalistów ds. Współpracy z Kluczowymi Klientami / działami sprzedaży oraz pozostałymi zespołami,
  • Tworzenie raportów przetargowych.

Wymagane doświadczenie i umiejętności

  • Znajomość Prawa Zamówień Publicznych,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe – preferowane Administracja lub Prawo,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu Microsoft Office,
  • Znajomość angielskiego na poziomie minimum B1,
  • Komunikatywność, ukierunkowanie na klienta,
  • Dyscyplina, umiejętność zarządzania swoim czasem,
  • Niezależność w wykonywaniu zadań oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Determinacja w dostarczaniu najwyższej jakości usług,
  • Kompleksowość w działaniu,
  • Dokładność i rzetelność,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Doświadczenie w zarządzaniu/ koordynowaniu projektami mile widziane.

We kindly inform you that we will contact only with candidates who fulfill all the requirements.

Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz. U. nr 133, poz. 833”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy