Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. przetargów

PROMED S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Monitorowanie rynku w zakresie ogłoszeń przetargowych,

Weryfikacja i analiza warunków zamówienia,

Kompleksowe przygotowywanie ofert przetargowych i dokumentacji przetargowej,

Współpraca z Działem Handlowym w zakresie przygotowywania ofert przetargowych.

Nasze wymagania

Wymagania:

Praktyczna znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych,

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Dobre zdolności organizacyjne,

Staranność, dokładność i rzetelność w sporządzaniu dokumentacji,

Dobra znajomość programów MS Office,

Dobra organizacja pracy,

Komunikatywność, umiejętność pracy w Zespole,

Znajomość języka angielskiego mile widziana.

To oferujemy

Oferujemy:

ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

przyjazną atmosferę pracy w zgranym, doświadczonym zespole,

możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

opiekę medyczną w wersji podstawowej i rozszerzonej dla pracowników i członków rodzin,

pakiet sportowy dla pracowników na preferencyjnych warunkach.

O nas

Przez 30 lat nauczyliśmy się jak skutecznie odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy przez ten czas jesteśmy wiodącym polskim dystrybutorem sprzętu medycznego. W swojej ofercie posiadamy najnowocześniejszą aparaturę światowych liderów w dziedzinie anestezjologii, chirurgii i neonatologii. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu szpitali. Z uwagi na ludzkie życie i zdrowie najważniejszą wartością jest dla nas niezawodność sprzętu, jaki oferujemy naszym Klientom. Dlatego współpracujemy wyłącznie z uznanymi w świecie markami, zapewniając wsparcie serwisowe i dbamy o to, by oferowany przez nas sprzęt medyczny pozostawał niezawodny.