Specjalista ds. przetargów

UNIBEP S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie i przygotowywanie ofert w przetargach w zakresie formalno-prawnym,

  • Analiza SIWZ i innych dokumentów przetargowych pod względem wymogów, niezbędnych do złożenia oferty,

  • Analiza rynku,

  • Obsługa platform przetargowych,

  • Koordynacja przygotowywania umów,

  • Kontakty i korespondencja z Zamawiającym, Wykonawcami i Podwykonawcami,

  • Sprawozdawczość w zakresie udzielania zamówień i prowadzenie rejestrów,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane techniczne i/lub prawnicze,

  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Praktyczna znajomość ustawy prawo zamówień publicznych,

  • Znajomość j. angielskiego na poziome zaawansowanym,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,

  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne posiłki regeneracyjne.