Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. przetargów z j. niemieckim

GROY GROUP MARIA GROYECKA-WIERZCHOWSKA

4 0005 000 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie rynku przetargów w celu pozyskania informacji o planowanych i organizowanych przetargach wraz z prowadzeniem ich ewidencji;

  • analiza dokumentacji przetargowej Zamawiającego;

  • kompleksowe przygotowywanie dokumentacji przetargowej niezbędnej do udziału w przetargach zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie Prawo Zamówień Publicznych oraz regulacjach Zamawiającego;

  • terminowa realizacja zadań związanych z procedurą przetargową, w tym w szczególności zadawanie pytań do Zamawiającego, składanie ofert przetargowych;

  • prowadzenie korespondencji z Zamawiającym w zakresie prowadzonego postępowania;

  • przygotowanie, kompletowanie oraz weryfikacja niezbędnych dokumentów przetargowych w zakresie formalno-prawnym niezbędnych do złożenia oferty;

  • nadzór nad aktualnością i prawidłowością dokumentów potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu;

  • podejmowanie działań uzupełniających w trakcie i po przetargu uzupełnienie dokumentów, dostarczenie dodatkowych informacji, przygotowywanie wyjaśnień;

  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy w sprawach związanych z postępowaniami przetargowymi;

  • przygotowywanie raportów dotyczących złożonych ofert przetargowych.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny;

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z ubieganiem się o zamówienia publiczne – warunek konieczny;

  • praktyczna znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz aktualnego orzecznictwa;

  • znajomość zasad przygotowania dokumentacji przetargowej;

  • biegła znajomość obsługi programów pakietu MS Office (Excel, Word);

  • skrupulatność, dokładność oraz umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność w działaniu;

  • otwartość na nowe wyzwania i gotowość do poszerzania swojej wiedzy.

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji i funkcjonującej na rynku od ponad 30 lat,

  • profesjonalne wdrożenie do pracy,

  • pracę w młodym, zgranym i przyjaznym zespole w miłej atmosferze.

O nas

GROY Group jest profesjonalnym Biurem Tłumaczeń działającym na rynku od 1990 roku. Wykonujemy tłumaczenia dla biznesu, uczelni wyższych i instytucji publicznych. Specjalizujemy się m.in. w wysokiej jakości tłumaczeniach pisemnych tekstów branżowych, prawnych, naukowych i innych.