Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Przetargów z językiem angielskim

  • Mikołów, Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy liderem w obsłudze niezależnych usług medycznych w Polsce w ramach międzynarodowej grupy specjalizującej się w serwisowaniu sprzętu medycznego. Firma z siedzibą w Mikołowie poszukuje specjalisty ds. przetargów, który będzie zorientowany na sukces oraz profesjonalną współpracę z klientem.
    Specjalista ds. Przetargów
    (z językiem angielskim)

    Zadania:

    • przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych,
    • koordynacja biura handlowego,
    • wyszukiwanie informacji o przetargach w biuletynie zamówień publicznych,
    • przygotowywanie i wysyłanie ofert przetargowych,
    • prowadzenie statystyk przetargowych, baz danych, kopii dokumentacji przetargowych,
    • nadzór nad dokumentacją firmową,
    • pozyskiwanie referencji ze zrealizowanych umów,
    • utrzymywanie standardów jakościowych obsługi klienta.

    Wymagania:

    • ukończenie studiów o prawniczym kierunku
    • otwartość w budowaniu relacji,
    • doświadczenie w przygotowywaniu ofert przetargowych,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami
    • pakiet Medyczny
    • możliwość rozwoju zawodowego.